Jesteśmy do twojej
dyspozycji !

Dane Firmy

Studio DR, sp. z o.o.
ul. Malinka 65D/2
43-460 Wisła Poland
NIP: 548-10-11-757
Tel: 33 855 3621

BANK ŚLĄSKI
37 1050 1096 1000 0001 0169 3992

Studio DR jest częścią stowarzyszenia DEOrecordings. Dowiedz się więcej tutaj: www.deorecordings.pl

Oferta studia Zawsze staramy

Zawsze staramy się dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

Jesteśmy w stanie zrealizować nagrania zespołów muzycznych (do kilkunastu osób jednocześnie, również na tzw. „setkę”), nagrań lektorskich, dubbingu do bajek i filmów (do 6 aktorów równocześnie!) oraz koncertów „studio live” z jednoczesnym nagraniem wideo. Zachęcamy, by po uprzednim umówieniu – przyjechać do Wisły i przedstawić wszystkie swoje potrzeby. Na ogół udaje się wtedy sporo zaoszczędzić.

Na cenę wpływ ma czas wynajmu (im dłużej, tym taniej), liczebność grupy (np. wieloosobowe chóry czy orkiestry – drożej), zastosowany sprzęt (na przykład przy rejestracji na taśmie analogowej, dochodzi koszt taśmy chyba że producent przywiezie swoją), strojenie fortepianu jeśli wymagane (po kosztach) liczba zaangażowanych pracowników studia (np. inżynier nagrania, reżyser nagrania i producent).

Stawka czasu pracy studia liczy się tak samo w przypadku nagrywania, montażu (edycji) jak i masteringu. Istnieje możliwość skorzystania z pewnych stawek ryczałtowych, a także specjalnych, zniżkowych pakietów promocyjnych.

Studio posiada bardzo dużo relacji międzynarodowych i jest w stanie ściągnąć do udziału w nagraniach nawet najbardziej uznanych światowych producentów czy inżynierów nagrania.

Studio Nagrań

Twoja kreatywna
przestrzeń