pokaż się
z najlepszej strony

Czy docierasz do swoich odbiorców?

Kontakt

Osoby, które spotkają się z twoimi treściami na stronie internetowej, mediach społecznościowych czy reklamie w czasopiśmie, w ciągu kilku pierwszych sekund podświadomie wyrobią sobie zdanie na temat twojej marki.

Chętnie podzielimy się wieloletnim doświadczeniem w przygotowaniu filmów reklamowych, reportażowych, grafik, materiałów promocyjnych, których zadaniem jest nie tylko ładnie wyglądać, ale zachęcić oglądających do wykonania konkretnej akcji.

Filmowanie i fotografia

Specjalizujemy się w krótkich formach filmowych – reportażach, filmach reklamowych, klipach muzycznych, zdjęciach lotniczych, filmach edukacyjnych i animacji.

Projektowanie graficzne

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu graficznym, od ulotek, banerów, infografik, plakatów, przez skład książek i e-booków do kompletnej identyfikacji wizualnej marki.

Obsługa i transmisja wydarzeń

Oferujemy kompleksową obsługę audiowizualną dla wydarzeń typu konferencje, prelekcje, panele dyskusyjne, czy średniej wielkości koncerty z możliwością nagrania wielokamerowego i transmisji na żywo w Internecie.

Tłumaczenia

Tłumaczymy i produkujemy polskie wersje filmów (opcje: lektor, dubbing, napisy), animacji, utworów muzycznych, projektów graficznych lub książek.

Złożony projekt?
Pomagamy od A do Z.

Każdy projekt jest wyjątkowy. Zawsze staramy się dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

Kontakt

Zapraszamy, do niezobowiązującej rozmowy na temat twojego projektu, najlepiej odwiedzić nas w biurze w Wiśle, gdzie przy filiżance dobrej kawy możemy na spokojnie poznać i zrozumieć twoje potrzeby.

Bazując na własnym, długoletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić rozwiązania, które pozwolą zoptymalizować proces twórczy i osiągnąć oczekiwany, satysfakcjonujący efekt końcowy. Pozwoli to oszacować rzeczywisty rozmiar i czas realizacji projektu.

Nasz zespół

Filip Król
CEO

Tymoteusz Cieślar
Creative Media Director

Paweł Podżorski
Graphic Designer

Mateusz Czyż
Sound Enginer

Kamil Czyż
Video Editor

Jakub Górniok
Social Media Manager

Daniel Pilch
Content Creator