online: funkcjonalnie
i skutecznie

Każdy projekt jest wyjątkowy. Zawsze staramy się dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

Kontakt

Zapraszamy, do niezobowiązującej rozmowy na temat twojego projektu, najlepiej odwiedzić nas w biurze w Wiśle, gdzie przy filiżance dobrej kawy możemy na spokojnie poznać i zrozumieć twoje potrzeby.

Bazując na własnym, długoletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić rozwiązania, które pozwolą zoptymalizować proces twórczy i osiągnąć oczekiwany, satysfakcjonujący efekt końcowy. Pozwoli to oszacować rzeczywisty rozmiar i czas realizacji projektu.

Strony Internetowe

Zadbamy starannie o każdy etap realizacji. Od koncepcji po wrzucenie na serwer i analizę skuteczności. W końcu to twoja internetowa wizytówka.

Aplikacje Internetowe

Zaawansowane funkcjonalności dla twojej strony? Porozmawiajmy! Specjalizujemy się w aplikacjach do e-learningu/mentoringu oraz private crowdfunding. Nasze autorskie rozwiązania wykorzystywane są w ponad 25 językach przez setki tysięcy użytkowników.

Aplikacje Mobilne

Funkcjonalne aplikacje mobilne na platformy iOS i Android, a także w coraz popularniejszej technologii PWA (Progressive web apps).

Hosting

Zadbamy o wszystkie szczegóły związane z hostingiem, bezpieczeństwem i utrzymaniem twojej strony/aplikacji. Możesz spać spokojnie!

Złożony projekt?
Pomagamy od A do Z.

Nasz zespół

Filip Król
CEO

Robert Cieślar
Web Administrator

Tomasz Cieślar
Back-end Developer

Dariusz Cieślar
Front-end Developer

Tadeusz Polok
Back-end Developer

Krzysztof
Back-end Developer

Piotr Polok
Back-end Developer

Andrzej Cieślar
Front-end Developer

Tymoteusz Cieślar
Designer

Paweł Podżorski
Designer